2022 New Fashion Summer Women Scarf Bohemia Flower Beach Hijab Shawls and Wraps Female Foulard Echarpe Designer Pashmina Bandana
18259
Items sold in last 3 months
FAIR SHIPPING​
14 DAYS RETURN​
24/7 SUPPORT​
QUALITY CHECKED​
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Estimated delivery: 5-20 days
Custom Quote/Available Discount
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Phone/WhatsApp Number:
Your message:
Description
2020 Luxury Brand New Summer Women cotton flower Scarf Beach Hijab Shawls and Wraps Female Foulard Echarpe Designer BandanaÂ
Materiaal: Polyester(100%cotton feeling)
Grootte: 90*180Â cm (fout bereik 1-3 cm)
Gewicht: 120g (+ _ 10g)
Winter shawl sjaal pashmina
Als u vragen heeft, gerust contact met ons





























































Additional information
| Color | 1, 10, 100, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 5, 50, 52, 54, 55, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 7, 8, 9, QMDXY005-01, QMDXY006-01, QMDXY007-01, QMDXY011-01, QMDXY018-01, QMDXY021-01, QMDXY027-01, QMDXY031-01, QMDXY033-01, QMDXY035-01, QMDXY036-01, QMDXY037-01, QMDXY040-01, QMDXY043-01, QMDXY045-01, QMDXY046-01, QMDXY050-01 |
|---|---|
| Craft of Weaving | Other |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable season | Autumn And Winter |
| Model Number | scarf-022 |
| Scarves Length | >175cm |
| scarves type | scarf |
| style | fashion |
| Pattern Type | Floral |
| gender | women |
| Material | POLYESTER |
| department name | adult |
| item type | scarves |
| Color | 65 Colors |
| Net weight | 0.11 kg/piece |
| in stock | yes |
| size | 180*90cm |
| ships from | china |
| is_customized | yes |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “2022 New Fashion Summer Women Scarf Bohemia Flower Beach Hijab Shawls and Wraps Female Foulard Echarpe Designer Pashmina Bandana” Cancel reply
Q&A
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..
Ask a Question










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.