500pcs/Roll Cute Capybara Sticker Waterproof Graffiti Aesthetic Decorative Luggage Laptop Cup Phone Diary Book Kids Stickers Toy
Rated 5.00 out of 5 based on 24 customer ratings
(24 customer reviews)
94760
Items sold in last 3 months
FAIR SHIPPING
14 DAYS RETURN
24/7 SUPPORT
QUALITY CHECKED
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Estimated delivery: 5-20 days
Custom Quote/Available Discount
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Phone/WhatsApp Number:
Your message:
Description






Additional information
| Color | 500pcs-roll |
|---|---|
| Hign-concerned Chemical | None |
| Width | 3cm |
| Weight | 50g |
| Warranty | NO |
| Model Number | Kuromi, Three-eyed Monster, Cinnamoroll, my melody, Hello Kitty, |
| Length | 500pcs |
| Height | 5cm |
| Features | STICKERS |
| Diameter | 3-3 |
| Recommend Age | 14+y,3-6Y,6-12Y |
| Certification | CE |
Reviews (24)
5
Rated 5 out of 5
24 reviews
Rated 5 out of 5
24
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
24 reviews for 500pcs/Roll Cute Capybara Sticker Waterproof Graffiti Aesthetic Decorative Luggage Laptop Cup Phone Diary Book Kids Stickers Toy
Clear filters
Add a review Cancel reply
Q&A
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..
Ask a Question









P***z Verified Buyer –
Delicate, beautiful
s***r Verified Buyer –
The product arrived safely~ It’s a product I’m looking forward to using. The kids have become very fond of it and always look at it with joy. We look forward to the release of the latest products in the future. If there is another opportunity, please take care of me again.
A***z Verified Buyer –
It arrived without problem, just as it was in the image.
C***s Verified Buyer –
nice
F***z Verified Buyer –
It’s very nice, my girlfriend liked it a lot.
a***r Verified Buyer –
S***o Verified Buyer –
very beautiful
R***s Verified Buyer –
They are great, my daughters loved them
D***l Verified Buyer –
J***a Verified Buyer –
G***o Verified Buyer –
Excellent product
C***z Verified Buyer –
Very beautiful
Likepax S Verified Buyer –
Very beautiful
G***o Verified Buyer –
Lindas
G***o Verified Buyer –
Very good material and with Irene many functions.
G***o Verified Buyer –
A***g Verified Buyer –
K***. Verified Buyer –
J***s Verified Buyer –
r***o Verified Buyer –
good product
meets what the seller indicates
arrived quickly
Likepax S Verified Buyer –
p***a Verified Buyer –
Very cute
6***r Verified Buyer –
f***z Verified Buyer –
Very good, it fulfills its function without problems. It looks of good quality.