Luxury Brand Cotton Scarf Women Large Shawls Design Hijab Echarpe Print Tassel Scarves Lady Beach Stole Muffler Foulard Pareo
45870
Items sold in last 3 months
FAIR SHIPPING
14 DAYS RETURN
24/7 SUPPORT
QUALITY CHECKED
Custom Quote/Available Discount
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Phone/WhatsApp Number:
Your message:
Description
Information
【Quantity】: 1pcs.
【Material】:Cotton and Polyester.
【Color】:65Colors available.
【Season】: Spring Summer and Autumn Winter.
【Size】:180*90cm(Please allow 1-4cm differs due to manual measurement).
Warm Tip:
1.Please allow 3-5cm or 5-10g differs due to manual measurement.
2.Please be reminded that due lighting effects, monitor's brightness/contrast settings etc, there could be some slight differences in the colour tone of the website's photo and the actual item.
Thank for ordering from our store.
If you are unsatisfied with any aspect of ourservice, please contact us first so we can try to resolve your problem.




















Additional information
| Color | 10, 12, 15, 17, 18, 230621SYC03-17, 230621SYC03-18, 230621SYC03-19, 230621SYC03-5, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 47, 48, 54, 57, 6, 61, 9, JES074-41, MM1-66, QMB123-01, QMD179-01, QMD185-01, QMD187-01, QMD188-01, QMD191-01, QMD194-01, QMD194-02, QMD195, QMD208-01, QMD218-01, QMD219-01, QMD294-01, QMD295-01, QMD311-02, QMD329-01, QMD392-01, QMD393-01, QMD395-01, QMD425-01, QMD425-02, QMD425-03, QMD425-04, QMD487-01, QMD490-01, QMDXY010-01, QMDXY012-01, QMDXY019-01, QMDXY020-01d, QMDXY024-01, QMDXY037-01, QMDXY040-01, QMDXY045-01, scarf-1010-35, scarf-1010-36, scarf-1010-70, scarf-1010-78, STX012MM-113, STX012MM-58, YTW0222-1 |
|---|---|
| Craft of Weaving | Tatting |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | STX012MM |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | Women |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | Adult |
| Item Type | Scarves |
| Color | 65Color |
| Weight | about120g |
| Size | 180*90cm |
| in stock | yes |
| Function | Keep warm |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Luxury Brand Cotton Scarf Women Large Shawls Design Hijab Echarpe Print Tassel Scarves Lady Beach Stole Muffler Foulard Pareo” Cancel reply
Q&A
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..
Ask a Question










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.