Natural Caffeine Powerful Moisturizing Firming Eye Cream 20g for Puffy and Dark Circles Post-Lifting Area after Using, Reduce Wrinkles and Aging, Light Beige Relaxation
59216
Items sold in last 3 months
FAIR SHIPPING​
14 DAYS RETURN​
24/7 SUPPORT​
QUALITY CHECKED​
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Estimated delivery: 6-21 days
Custom Quote/Available Discount
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Phone/WhatsApp Number:
Your message:
Description









Additional information
| Net-weight | 20g |
|---|---|
| Certification | CPNP |
| High-concerned chemical | None |
| SPEC | <15ml |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | China Mainland |
| Ingredient | Aqua, Bee Venom, Caffeine, Toocopherol, Aloe Barbadensisleaf Juice |
| Model Number | Wa-02-384 |
| NET WT | 20g |
| Feature | Anti-Puffiness,Dark Circle,Anti-Aging,Freckle Removal,Moisturizing |
| Gender | Unisex |
| Item Type | Cream |
| Use | Eye |
| Shelf Life | 3 Yearss |
| Manufacturer | Guangzhou Qiaoyan Biotechnology Co., Ltd |
| Color | Five Pieces, One Piece, Three Pieces |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Natural Caffeine Powerful Moisturizing Firming Eye Cream 20g for Puffy and Dark Circles Post-Lifting Area after Using, Reduce Wrinkles and Aging, Light Beige Relaxation” Cancel reply
Q&A
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..
Ask a Question









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.