New Firming body cream, contains collagen, can tighten the abdomen, thighs and buttocks, has a moisturizing effect 50g
1721
Items sold in last 3 months
FAIR SHIPPING​
14 DAYS RETURN​
24/7 SUPPORT​
QUALITY CHECKED​
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Estimated delivery: 6-21 days
Custom Quote/Available Discount
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Phone/WhatsApp Number:
Your message:
Description
Skin type: All
Fragrance: Fresh
Gender: Unisex
Product attributes: Alcohol-free
Effect: Firming
Ingredients: Aqua, Elastin, Glycerin, Centella Asiatica Extract, Eucalyptus Oil, Collagen.








Additional information
| Color | 50g 1 box |
|---|---|
| Certification | CPNP |
| High-concerned chemical | None |
| SPEC | <100g |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | China Mainland |
| Ingredient | Aqua, Elastin, Glycerin, Centella AsiaticaExtract, Eucalyptus Oil, Col |
| Model Number | WA-12-3316 |
| Feature | Moisturizing,Oil-control,Whitening,Nourishing |
| NET WT | 50g |
| Gender | Unisex |
| Item Type | Cream |
| Shelf Life | 3years |
| Manufacturer | Guangzhou Qiaoyan Biotechnology Co., Ltd. |
| Use | BODY |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “New Firming body cream, contains collagen, can tighten the abdomen, thighs and buttocks, has a moisturizing effect 50g” Cancel reply
Q&A
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..
Ask a Question









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.