Retro Watches Classic Casual Quartz Dial Leather Strap Band Rectangle Clock Fashionable Wrist Watches for Women
84092
Items sold in last 3 months
FAIR SHIPPING​
14 DAYS RETURN​
24/7 SUPPORT​
QUALITY CHECKED​
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Estimated delivery: 6-21 days
Custom Quote/Available Discount
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Phone/WhatsApp Number:
Your message:
Description










Additional information
| Color | Grey, white |
|---|---|
| High-concerned chemical | None |
| Display Type | Roman Numeral |
| Band type | Leather |
| Battery Included | Yes |
| Movement origin | CN (Origin) |
| Dial Diameter | 20mm |
| Band Length | 24cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | PU |
| Model Number | none |
| Feature | None |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Retro Watches Classic Casual Quartz Dial Leather Strap Band Rectangle Clock Fashionable Wrist Watches for Women” Cancel reply
Q&A
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..
Ask a Question









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.