2023 Luxury Brand Women Fashion Scarf Plain Solid Silk Linen Shawls Scarves Summer Lady Bandanas Foulard Hijab
93218
Items sold in last 3 months
FAIR SHIPPING​
14 DAYS RETURN​
24/7 SUPPORT​
QUALITY CHECKED​
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Estimated delivery: 5-20 days
Custom Quote/Available Discount
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Phone/WhatsApp Number:
Your message:
Description
Product: Women Silk Scarf/Hair Tie Band
Size:90*180 cm
Weight: 100g
Color: 56colors
We accept wholesale and drop shipping
Manual measurement, Existence error, Refer to the actual product
2022 New Fashion Summer Silk long Scarf Solid Women Satin Neck Hair Tie Band Soft Beach Hijab Head Female Foulard






Additional information
| Color | 1, 2, 3, JP062-01, JP062-02, JP062-04, JP062-05, JP062-06, JP062-07, JP062-08, JP062-14, JP062-15 |
|---|---|
| Craft of Weaving | Other |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable season | Spring And SUMMER |
| Model Number | JP062 |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | Women |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | Adult |
| Item Type | Scarves |
| Color | 3colors |
| Weight | 0.1kg/piece |
| Features | scarf/Hair Tie Band |
| in stock | yes |
| Method of sales | retail/wholesale/dropshipping |
| Delivery time | 1-3days after paying the payment |
| Size | 75x190cm |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “2023 Luxury Brand Women Fashion Scarf Plain Solid Silk Linen Shawls Scarves Summer Lady Bandanas Foulard Hijab” Cancel reply
Q&A
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..
Ask a Question










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.