2023 New Fashion Summer Women Soild Color Beach Scarf Silk Shawls Headband Female Headband Wraps Sunscreen Hijab Wholesale
20149
Items sold in last 3 months
FAIR SHIPPING​
14 DAYS RETURN​
24/7 SUPPORT​
QUALITY CHECKED​
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Estimated delivery: 6-21 days
Custom Quote/Available Discount
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Phone/WhatsApp Number:
Your message:
Description
1111
Additional information
| Color | JFA009-01, JFA009-02, JFA009-03, JFA009-04, JFA009-05, JFA009-06, JFA009-07, JFA009-08, JFA009-09, JFA009-10, JFA009-11, JFA009-12, JFA010-04, JFA010-05, JFA010-06, JFA010-07, JFA010-08, JFA010-09 |
|---|---|
| Craft of Weaving | Tatting |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Sun protection |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | SYCCE007 |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| scarves type | scarf |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Solid |
| gender | women/ladies |
| Material | POLYESTER |
| department name | adult |
| Item Type | Scarves |
| Net weight | 0.04kg/piece |
| in stock | yes |
| size | about 160*50cm |
| ships from | china |
| is_customized | yes |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “2023 New Fashion Summer Women Soild Color Beach Scarf Silk Shawls Headband Female Headband Wraps Sunscreen Hijab Wholesale” Cancel reply
Q&A
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..
Ask a Question










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.