2024 Design Fashion Square Silk Scarf Women Hairband Printed Small Satin Shawls Foulard Neckerchief Female Headbands Bandana
1367
Items sold in last 3 months
FAIR SHIPPING​
14 DAYS RETURN​
24/7 SUPPORT​
QUALITY CHECKED​
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Estimated delivery: 5-20 days
Custom Quote/Available Discount
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Phone/WhatsApp Number:
Your message:
Description
Brand: RUNMEIFA
Product:Â Women Silk Scarf/Hair Tie Band
Size:70*70Â cm
Weight: 50 g
Color:Â 6colors
Manual measurement, Existence error, Refer to the actual product




























Additional information
| Color | 1, 22SR19-3, 22SR30-2, 22SR42-1, JNC069-01, JNC069-03, JNC086-03, JNC089-01, JNC153-01, JNC153-02, JNC154-01, JNC154-02, JNC362-01, JNC406-05, JNC892-01, JNC892-02, JNC892-03, SW005-42 |
|---|---|
| Craft of Weaving | Tatting |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Sun protection |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable season | Spring And SUMMER |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Plaid |
| Gender | Women |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | Adult |
| Item Type | Scarves |
| Color | 6 colors |
| Weight | 0.05kg/piece |
| Features | scarf/Hair Tie Band |
| in stock | yes |
| size | 70cm x 70 cm |
| Method of sales | retail/wholesale/dropshipping |
| Delivery time | 1-3days after paying the payment |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “2024 Design Fashion Square Silk Scarf Women Hairband Printed Small Satin Shawls Foulard Neckerchief Female Headbands Bandana” Cancel reply
Q&A
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..
Ask a Question










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.