Fashion Print Silk Hairbands Scarf Women 2024 Spring New Elagant Floral Bandana Neck Kerchief Head Bands Foulard Female Scarfs
14905
Items sold in last 3 months
FAIR SHIPPING​
14 DAYS RETURN​
24/7 SUPPORT​
QUALITY CHECKED​
Custom Quote/Available Discount
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Phone/WhatsApp Number:
Your message:
Description
Information
Size:70*70CM/27.56*27.56 inch
Material: 100% Silk Feeling ( Polyester )
Weight:50g
Package:OPP bag
Notes:
1. Manual measuring, please allow1 ~ 3cm error,thank you.
2. Due to the difference between different monitors, the picture may notreflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the picture.
3. We accept drop shipping and wholesale











Additional information
| Color | 2112JNC42-03, JNC258-03, JNC312-03, JNC518-01, JNC699-01, JNC699-02, JNC699-03 |
|---|---|
| Craft of Weaving | Other |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Present |
| Applicable season | Spring And SUMMER |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Dot |
| Gender | Women |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | Adult |
| Item Type | Scarves |
| Color | 4 colors |
| Weight | 0.05kg/piece |
| Features | scarf/Hair Tie Band |
| in stock | yes |
| size | 70cm x 70 cm |
| Method of sales | retail/wholesale/dropshipping |
| Delivery time | 1-3days after paying the payment |
| Size | One Size |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Fashion Print Silk Hairbands Scarf Women 2024 Spring New Elagant Floral Bandana Neck Kerchief Head Bands Foulard Female Scarfs” Cancel reply
Q&A
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..
Ask a Question










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.