Luxury Brand 2023 Silk Square Scarf Women Cat Neck Hair Tie Band Beach Hijab Kerchief Head Headbands Bandana Female Foulard 70cm
30788
Items sold in last 3 months
FAIR SHIPPING​
14 DAYS RETURN​
24/7 SUPPORT​
QUALITY CHECKED​
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Estimated delivery: 6-21 days
Custom Quote/Available Discount
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Phone/WhatsApp Number:
Your message:
Description
Brand: RUNMEIFA
Product:Â Women Silk Scarf/Hair Tie Band
Size:70*70Â cm
Weight: 50 g
Color:Â 7Â colors
Manual measurement, Existence error, Refer to the actual product
Luxury Brand 2019 New Fashion Summer Silk Square Plaid Scarf Women Satin Neck Hair Tie Band Beach Hijab Head Female Foulard
Suggested use


















Additional information
| Color | 2112JNC04-02, 22SR037-1, 22SR19-3, JNC007-01, JNC007-03, JNC014-01, JNC014-02, JNC015-01, JNC015-02, JNC015-03, JNC016-01, JNC017-01, JNC018-01, JNC018-02, JNC019-01, JNC019-02, JNC019-03, JNC022-01, JNC022-02, JNC022-03, JNC031-01, JNC044-02, JNC047-01, JNC047-04, JNC048-01, JNC048-01-200006152, JNC048-02, JNC049-01, JNC049-02, JNC049-03, JNC053-02, JNC054-01, JNC054-02, JNC054-03, JNC054-04, JNC057-01, JNC057-02, JNC060-01, JNC063-04, JNC065-01, JNC066-01, JNC067-02, JNC067-03, JNC067-03-200004889, JNC070-02, JNC085-02, JNC086-02, JNC086-03, JNC087-02, JNC093-01, JNC093-02, JNC094-01, JNC094-02, JNC094-03, JNC099-03, JNC101-01, JNC101-02, JNC101-03, JNC105-02, JNC108-01, JNC108-02, JNC108-03, JNC108-06, JNC493-01, JNC503-01 |
|---|---|
| Craft of Weaving | Tatting |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable season | Spring And SUMMER |
| Model Number | JNC015 |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Floral |
| Gender | Women |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | Adult |
| Item Type | Scarves |
| Color | 4 colors |
| Weight | 0.05kg/piece |
| Features | scarf/Hair Tie Band |
| in stock | yes |
| size | 70cm x 70 cm |
| Method of sales | retail/wholesale/dropshipping |
| Delivery time | 1-3days after paying the payment |
| Size | 70x70cm |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Luxury Brand 2023 Silk Square Scarf Women Cat Neck Hair Tie Band Beach Hijab Kerchief Head Headbands Bandana Female Foulard 70cm” Cancel reply
Q&A
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..
Ask a Question










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.