Luxury Brand Silk Square Plaid Scarf Women Satin Neck Hair Tie Band Soft work neckerchife 2021 NEW Hijab Head Female Foulard
70017
Items sold in last 3 months
FAIR SHIPPING​
14 DAYS RETURN​
24/7 SUPPORT​
QUALITY CHECKED​
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Estimated delivery: 6-21 days
Custom Quote/Available Discount
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Phone/WhatsApp Number:
Your message:
Description
Brand: RUNMEIFA
Product: Women Silk Scarf/Hair Tie Band
Size:70*70 cm
Weight: 50 g
Color: 2colors
Manual measurement, Existence error, Refer to the actual product



Additional information
| Color | 17, 20, 202170SSWA011-101, 202170SSWA011-102, 202170SSWA011-103, 202170SSWA011-104, 202170SSWA011-117, 202170SSWA09-1, 22SR15-4, 22SR15-5, 70FJ34-2, 70FJ34-3, 70FJ52-1, EDC-60, JNC001-03, JNC015-01, JNC015-02, JNC015-03, JNC030, JNC034-01, JNC036-01, JNC036-02, JNC039-03, JNC041-02, JNC047-01, JNC047-04, JNC057-01, JNC057-02, JNC063-01, JNC063-05, JNC065-01, JNC065-04, JNC066-01, JNC066-04, JNC066-09, JNC080-01, JNC080-02, JNC086-01, JNC086-03, JNC106-01, JNC106-03, JNC148-01, JNC148-02, JNC150-01, JNC151-01, JNC151-02, JNC152-01, JNC156-02, JNC161-01, JNC185-01, JNC211-01, JNC211-02, JNC220-01, JNC224-01, JNC268-01, JNC271-01, JNC493-01, JNC496-01, JNC503-01, JNC507-01, JNC507-02, JNC511-01 |
|---|---|
| Craft of Weaving | Tatting |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable season | Spring And SUMMER |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Plaid |
| Gender | Women |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | Adult |
| Item Type | Scarves |
| Color | 2 colors |
| Weight | 0.05kg/piece |
| Features | scarf/Hair Tie Band |
| in stock | yes |
| size | 70cm x 70 cm |
| Method of sales | retail/wholesale/dropshipping |
| Delivery time | 1-3days after paying the payment |
| Size | One Size |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Luxury Brand Silk Square Plaid Scarf Women Satin Neck Hair Tie Band Soft work neckerchife 2021 NEW Hijab Head Female Foulard” Cancel reply
Q&A
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..
Ask a Question










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.