NEW KIDS 1pcs Inflatable Sword Toy Pirate Knife Sword Stage Props Children Cosplay Toy Halloween Birthday Party Favors Gifts
FAIR SHIPPING​
14 DAYS RETURN​
24/7 SUPPORT​
QUALITY CHECKED​
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Description
Are you looking for some funny toys for your kids? These inflatable pirate knives are super suitable! Great gift or birthday party favor for your kids. Also can be used to decorate your house for the pirate themed party. You can not miss it!
Features
– Color: Grey.
– Material: PVC.
– Size: About 70.00X10.00X3.00cm/ 27.51X3.93X1.18inch.
– It is pirate cosplay decoration and the cosplay fans must love.
– Fun and inventive designs to put your kid in the world of role play.
– It is not only and comfortable, but also has a strong decorative effect.
– Suitable for most peoples role-playing parties, you can have a lot of fun from these fun-filled swords.
– Perfect for pirate themed parties, props, cosplay supply, masquerade party, photography or any costume parties.







| Color | 1PCs |
|---|---|
| High-concerned chemical | None |
| Spring Force | No |
| Lock | No |
| Blade Material | Plastic |
| Sharp Blade | No |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 40cm |
| Full Length | 70cm |
| Handle Length | 25cm |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Features | INFLATABLE |
| Gender | Unisex |
| Dimensions | About 70.00X10.00X3.00cm/ 27.51X3.93X1.18inch |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Design | Sword Weapon Category |
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.