VENALISA Quick Construction Gel Jelly Color Semi Transparent Nail Gel Polish Fast Construction Soak Off UV LED Nude Pink Gel 7.5
89659
Items sold in last 3 months
FAIR SHIPPING​
14 DAYS RETURN​
24/7 SUPPORT​
QUALITY CHECKED​
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Estimated delivery: 6-21 days
Custom Quote/Available Discount
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Phone/WhatsApp Number:
Your message:
Description
VENALISA New Arrival Quick Contruction Gel
with luxury branded box ,good for friends


Multifunction of venalisa quick contruction gel
Nail enhancement
Apex builing nail shaping(Keep Nail C Arc UV Construction Gel )
Extension gel
Semi transparent color gel






Color chart of venalisa quick contruction gel– jelly color effect
all are jelly semi transparent color , please apply more layer to get the best effect


6pcs/kit wiht luxury branded box


See Venalisa Nail Gel Polish In Real Life


Additional information
| Color | Base Coat, Matt top coat, NoWipe top coat, Primer, QC01 jelly color, QC02 jelly color, QC03 jelly color, QC04 jelly color, QC05 jelly color, QC06 jelly color, TopT top coat |
|---|---|
| High-concerned chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 1000 ml |
| Ingredient | construction gel |
| Quantity | 1piece |
| Model Number | 73061 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 7.5ml |
| Color | Quick Contruction Gel |
| Materials | UV Curable Polyurethane Resin |
| Certificate | MSDS |
| Products G.W. | 0.035kg |
| Soak off | yes,soak off easily |
| Warranty | 36 months |
| Package | One gel one box |
| Application | Personal used ,nail salon,training,treaching |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “VENALISA Quick Construction Gel Jelly Color Semi Transparent Nail Gel Polish Fast Construction Soak Off UV LED Nude Pink Gel 7.5” Cancel reply
Q&A
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..
Ask a Question
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.