2024 Fashion Winter Women Scarf Thin Shawls and Wraps Lady Solid Female Hijab Stoles Long Cashmere Pashmina Foulard Head Scarves
7090
Items sold in last 3 months
FAIR SHIPPING​
14 DAYS RETURN​
24/7 SUPPORT​
QUALITY CHECKED​
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Estimated delivery: 5-20 days
Custom Quote/Available Discount
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Phone/WhatsApp Number:
Your message:
Description
Spring / Summer / Autumn / Winter
Scarf / Shawl / Hijab
Size: 200 * 70 cm
Weight: 125g
Material: Cashmere and Acrylic
Package: opp bag
Sometimes you will see the same market picture, but the material is not the same as the quality.
Our high quality products, low price sales, only to promote the brand, if you feel that the product is very good, you can apply to become our VIP. You will enjoy many discounted prices at any time.
2019 fashion summer women scarf thin shawls and wraps lady solid female hijab stoles long cashmere pashmina foulard head scarves







Additional information
| Color | 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
|---|---|
| Craft of Weaving | Other |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Wedding |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable season | Spring/summer/autumn/winter |
| Model Number | W18001 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | Women |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | Adult |
| Item Type | Scarves |
| Color | 36 colors |
| Net weight | 0.125kg/piece |
| Features | scarf/shawl/ hijab |
| in stock | yes |
| element | Solid |
| size | 200cm x 70cm |
| ethod of sales | retail/wholesale/dropshipping |
| Delivery time | 1-3days after paying the payment |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “2024 Fashion Winter Women Scarf Thin Shawls and Wraps Lady Solid Female Hijab Stoles Long Cashmere Pashmina Foulard Head Scarves” Cancel reply
Q&A
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..
Ask a Question












Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.