Women Winter Scarf Triangle Knitted Scarf Casual Ladies Plaid Pashmina Shawl and Wrap Female Foulard Scarves Echarpe Bufanda
75040
Items sold in last 3 months
FAIR SHIPPING​
14 DAYS RETURN​
24/7 SUPPORT​
QUALITY CHECKED​
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Estimated delivery: 5-20 days
Custom Quote/Available Discount
Request a custom quote for your order, and ask about available discounts.
Phone/WhatsApp Number:
Your message:
Description
Women Winter Scarf Triangle Knitted Scarf Casual Ladies Plaid pashmina Shawl and Wrap Female Foulard Scarves echarpe BufandaÂ
Weight:about110g
Color:Â 69 colors available
Size: 140*140*210cm (error range ±3cm)
If you have any questions, please contact us in time




























Additional information
| Color | 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 6, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 7, 8, 9 |
|---|---|
| Craft of Weaving | Knit |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | JES055 |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Plaid |
| Gender | Women |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | Adult |
| Item Type | Scarves |
| Release Date | Autumn2021 |
| Color | 75Color |
| Size | 140*140*220cm |
| Weight | about110g |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Women Winter Scarf Triangle Knitted Scarf Casual Ladies Plaid Pashmina Shawl and Wrap Female Foulard Scarves Echarpe Bufanda” Cancel reply
Q&A
Frequently Asked Questions
No FAQs yet..
Ask a Question










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.